SUNKIOSIOS PRAMONĖS ĮMONĖMS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Atsparumas esant didelėms statinėms ir dinaminėms apkrovoms – vienas iš pagrindinių reikalavimų, taikomų grindų dangoms, kurios įrengiamos sunkiosios pramonės įmonėse. Šioms įmonėms geriausiai tinka polimerinės grindys.

Jos dažnai įrengiamos įvairių Lietuvos įmonių ir gamybos kompleksų cechuose: automobilių, buitinės technikos, staklių, statybinių medžiagų gamybos.

Renkamės ir užsakome polimerines grindis sunkiosios pramonės įmonei

Įrengiant cechą reikia atsižvelgti į tai, kad jame stovės masyvios staklės, važinės sunkioji technika, taip pat bus gana agresyvi cheminė aplinka. Alyva, tepalai, dažikliai – visa tai papildomas grindų dangai tenkantis išbandymas. Sunkiosios pramonės įmonėms skirtos polimerinės sistemos pateikiamos kelių rūšių:

  • Cemento-uretano sistemos. Tai gana nebrangios grindys, skirtos sunkiajai pramonei. Specialistai rekomenduoja įrengti jas nešildomuose cechuose ir sandėliuose, taip pat patalpose, kuriose didesnis drėgnumas. Šią dangą įrengti sudėtinga. Reikia kruopščiai paruošti pagrindą. Jei nesilaikoma liejimo technologijos, kyla grėsmė, kad dangos sluoksniai gali atsiskirti. Profesionalų, kurie naudojo cemento-uretano mišinius laikydamiesi visų liejimo nurodymų, darbo rezultatas – tvirtos ir elastingos grindys. Sunkiosios pramonės įmonių grindims ypač tinka kvarciniu smėliu užpildyti cemento-uretano mišiniai.
  • Metilmetakrilato dangos. Joms būdingas labai didelis smūginis stipris, gerokai didesnis negu tradicinio betono. Net nuo stiprių smūgių paviršiuje neatsiranda nuoskilų ir mikroįtrūkimų. Medžiaga nelinkusi dulkėti, ją galima greitai nuvalyti. Ji inertiška ir nereaguoja susilietusi su mineralinėmis alyvomis, rūgštimis ir šarmais. Grindys galima įrengti esant net neigiamai temperatūrai. Užlietas polimero mišinys greitai sukietėja. Tai patogu. Tačiau šie darbai priskiriami padidėjusio pavojaus darbams. Dar nesukietėjęs metilmetakrilatas yra toksiškas, todėl atliekant darbus būtina naudotis asmens apsaugos priemonėmis. Metilmetakrilato dangos įrengiamos tiktai vėdinamose patalpose.
  • Poliuretaninės grindų dangos. Joms būdingas didelis atsparumas vibracijai. Tai optimalus sprendimas įmonėms, kuriose naudojami skeliamieji kūjai ir pneumatiniai kirstukai, tačiau šios dangos nerekomenduojama įrengti chemiškai agresyvioje aplinkoje. Vietoj poliuretano šiuo atveju geriau rinktis sistemas metilmetakrilato arba epoksidinės dervos pagrindu.
  • Epoksidinės dangos su kvarciniu smėliu. Tai populiariausi sprendimai, pasirenkami įrengiant grindis sunkiosios pramonės įmonėse. Šioms dangoms būdingas didelis mechaninis ir cheminis atsparumas. Įrengimo požiūriu tai mažiausiai reiklios iš visų pramoninių liejamųjų grindų.

Visi polimero mišiniai sudaro besiūles monolitines dangas. Jos nelaidžios drėgmei, tad nekyla pavojus, kad įsiveis grybai, pelėsiai. Grindis galima valyti ir sausuoju, ir šlapiuoju būdu.

Grindys sunkiosios pramonės įmonėms: renkamės pagal įmonės specifiką

Įrengiant grindis cechuose, kuriuose dirbama su degiomis, sprogiomis medžiagomis (acetonu, benzinu, etilacetatu, dioksanu, izopentanu, vinilchloridu), reikia rinktis sistemas, užtikrinančias, kad sąlytis su danga nesukels kibirkščių. Optimalus variantas – sistemos, turinčios žymą „priskiriama nedegioms medžiagoms“ arba paženklintos „G1“. Iš mūsų katalogo galima užsisakyti grindis sunkiosios pramonės įmonėms. Tai HAUPTMANN C5, HAUPTMANN А1-A6. Jos atitinka visus šiuos reikalavimus.

Tiksliosios gamybos įmonėse svarbiausias dalykas yra laidumo elektrai ir nedulkumo rodikliai. Reikia atkreipti dėmesį į antistatines epoksidines dangas HAUPTMANN EPOAS. Tai dvikomponentės sistemos, skirtos gamybos sektoriams, kuriuose taikomi itin griežti reikalavimai dėl statinės elektros energijos kaupimo.

Vieniems gamybos sektoriams reikia slydimui atsparių dangų, kitiems – idealiai lygaus paviršiaus. Tad HAUPTMANN A3 sistemos yra visiškai lygios grindys, o HAUPTMANN A2 – šiurkščios tekstūros paviršius. Į tai taip pat reikia atsižvelgti renkantis dangą.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Kas slypi už labai nebrangių grindų, skirtų sunkiosioms pramonės įmonėms?

Liejamųjų grindų kainos rinkoje gerokai skiriasi. Kartais maža kaina pasiekiama optimizavus gamybą, atsisakius tarpinių grandžių.

Tačiau kartais grindų pigumą lemia prastos kokybės produktai. Paskui dėl to patiriama nemenkų išlaidų. Pavyzdžiui, jei įrengtos grindys dėl prastos kokybės produkto yra nelygios, gamybos darbuotojai gali susidurti su keliomis problemomis:

  • greitai susidėvi krautuvų ratai;
  • sugenda hidraulinės technikos dalys;
  • sumažėja pakrovimo-iškrovimo darbų sparta.

Dėl to gali susidaryti nemaloni situacija. Nors grindų liejimo sistema bus nebrangi, tačiau paskui atsiras kitų išlaidų, įskaitant susijusias su įrenginių remontu, ir jos bus didžiulės. Todėl kokybė yra lemiamas veiksnys. Ir tai taikytina tiek medžiagų, tiek darbų kokybei.

Specialistai atsižvelgia į tai, ar senoji danga suderinama su naudojamu mišiniu. Įvertinama, ar reikia užtaisyti nuoskilų vietas, paruošti pagrindą šlifuojant deimantiniais diskais.

Prekyboje – naujos kartos mišiniai. Jokių tarpinių medžiagų. Tiktai sertifikuoti mišiniai. Visiems įmonės klientams – nemokamas mokymas.

Liejimo sistemoms būdingas didelis patvarumas, atsparumas dilimui ir ilgaamžiškumas. Siūlome ne tik grindų dangas, skirtas specialiai cechams, bet ir grindų sistemas administracinėms patalpoms. Dekoratyvinės grindys, sistemos mikrocemento pagrindu – visa tai pateikta HAUPTMANN gaminių kataloge.

Polimerines grindis, įrengiamas ant betoninio pagrindo, rasite bet kuriai įmonės patalpai.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika