GRINDYS BIURAMS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Grindų dangos epoksidinės dervos pagrindu eksploatuojamos 15 metų ir ilgiau. Todėl liejamąsias grindis biurams vis dažniau renkasi į ateitį žvelgiančios Vilniaus įmonės. Tačiau kokioms medžiagoms teikti pirmenybę? Kaip neapsirikti renkantis gamintoją?

UŽSISAKYKITE SAVO BIURUI HAUPTMANN LIEJAMĄSIAS GRINDIS

Atkreipkite dėmesį į HAUPTMANN pateikiamas naujos kartos dangas. Tai šiuolaikiški gaminiai mikrocemento pagrindu, epoksidinės dangos ant betono pagrindo. HAUPTMANN gaminiai vis dažniau pasirenkami įrengiant komercines paskirties objektus. Verslininkams, architektams, dizaineriams svarbu tai, kad biurams skirtoms HAUPTMANN grindų dangoms būdingos šios savybės:

  • Didelis atsparumas dilimui. Danga yra vienalytė. Ji nesideformuoja, nedulka, nebijo apkrovų, kurios atsiranda vaikštant smailiakulniais bateliais, stumdant dokumentų naikiklius, kėdės su ratukais, rankinius dokumentų vežimėlius, grindaploves mašinas, dulkių siurblius.
  • Didelis atsparumas cheminėms medžiagoms. Dangą galima plauti stipriai veikiančiais junginiais, įskaitant ploviklius rūgščių, šarmų pagrindu.
  • Netoksiškumas. Darbo vietoje žmogus praleidžia trečdalį savo gyvenimo. Biure įrengiamų liejamųjų grindų kaina reiškia medžiagos kokybę. Su dangos saugumu tiesiogiai susijusi personalo savijauta.
  • Nelaidumas vandeniui. Paviršius nesugeria vandens. Netyčia išpiltas kibiras vandens nepadarys žalos apatinio aukšto kabinetams. Neatsiras kenksmingo pelėsio, neįsiveis grybelis.
  • Didelis antistatiškumo ir higieniškumo lygis. Kadangi struktūra besiūlė, išvengiama dulkių kaupimosi.

Svarbu! Grindis lieja tiktai profesionalai. Čia svarbu išmanyti technologiją, turėti patirties įrengiant grindis komercinės paskirties objektuose. Mūsų meistrai turi ir reikiamų žinių, ir patirties. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje. Dirbame su bet kokiomis apimtimis. Apgalvojame kiekvieną žingsnį. Rezultatas – tvirta ir dilimui atspari danga.

Kokias liejamąsias grindis savo biurams renkasi Vilniaus įmonės?

Verslininkai, dizaineriai, architektai vertina ne tik praktines, bet ir dekoratyvines polimerinių dangų savybes:

  • RAL kataloge pateikiamas didelis atspalvių pasirinkimas.
  • Tekstūra gali būti blizgi arba matinė.
  • Biurui galima užsisakyti liejamąsias grindis su įmonės logotipu.

Dekoratyvinių grindų atspalvių įvairovė – tai puiki galimybė rasti medžiagą, kuri perteiks firminę įmonės spalvą. Įrengiant dangą galima tiesiog grindyse atvaizduoti įmonės logotipą, teminį piešinį, atspindintį pagrindinę jos veiklos rūšį.

Grindų raštas yra ne išviršinėje pusėje, o ant pagrindo. Iš viršaus jį patikimai apsaugo viršutinis sluoksnis, todėl raštas nenusitrina. Paviršius visą laiką atrodo reprezentatyviai. Net ir tada, kai patalpa naudojamasi labai intensyviai, joje vyksta susitikimai su klientais ir partneriais, rengiami seminarai, pristatymai, įmonės šventiniai vakarėliai.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Dekoratyvinės grindys – tai ne tik interjero elementas. Tai biuro erdvės įvaizdžio dalis.

Ir, be kita ko, čia pirmą įspūdį apie įmonę susidaro klientai, partneriai, įsidarbinti ketinantys asmenys.

Didelę paklausą turi sistemos su mikrocementu. Ypač dažnai šios sistemos pasirenkamos įrengiant lofto stiliaus biurus, kur vyrauja minimalizmas, „hi-tech“ stilius. Šiuo atveju gaminys turi didžiulį privalumą. Jo sudėtyje yra mikrobetono, kuris maksimaliai padidina medžiagos atsparumą deformacijai, nusitrynimui. Patalpoms, kuriose vyksta intensyvus judėjimas – tai tikras atradimas!

Pateikiamos plonasluoksnės ir didelio užpildymo lygio sistemos epoksidinės dervos pagrindu. Patalpoms, kuriose atliekamas europinis remontas, idealiai lygų paviršių galima išgauti naudojant plonasluoksnius gaminius. Liejant grindis ant nelygaus pagrindo tinka didelio užpildymo lygio sistemos su kvarciniu smėliu.

Kas turi įtakos liejamųjų grindų, įrengiamų administraciniuose pastatuose ir biuruose, kainai?

Didelės reikšmės kainai turi dangos storis. Jis pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kaip intensyviai bus naudojama patalpa, kokią mechaninę apkrovą teks atlaikyti grindims.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra dangos tipas. Griežtos vienspalvės grindys bus pigesnės negu danga su spalvotu raštu.

Danga Hauptmann Top 2k (mikrobetonas) yra atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl ji gali būti įrengiama atvirose terasose.

DANGŲ SISTEMOS

Хотите заказать пол для офиса?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika