Ekologiškos medžiagos

Ekologiškos medžiagos

Ši pramoninė grindų danga turi epoksidinių dervų patvarumą, poliuretano lankstumą, o svarbiausia – abi šios savybės yra pagerintos.

EPA organizacija paženklino šią medžiagą kaip „žaliąjį“ poliuretaną, jis estetiškai atrodo, yra lengvai naudojamas ir prižiūrimas.

Epoksiuretanas - tai naujosios kartos poliuretanas.

Palikti paraišką

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Užsakius už ne mažesnę nei 350€ sumą, medžiagos nemokamai pristatomos į užsakovo objektą.

Taip pat nemokamai atvykstame į objektą ir konsultuojame dangų įrengimo klausimais.

Palikti paraišką

Dekoratyvinės grindys


Palikti paraišką
12
Jau 12 metų pramoninių grindų gamybos rinkoje
700+
Daugiau nei 700 sėkmingai realizuotų projektų
hauptmann dangų sistema

Grindų dangos namams

Kad grindų dangos netektų keisti kas 5–7 metus, verta įsigyti liejamąsias grindis. Šis variantas puikiai tinka miesto butams ir užmiesčio namams. Lygi mikrocemento danga estetiškai atrodo ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Tobulai lygaus paviršiaus valymas užtruks žymiai trumpiau.

Dekoratyvinė buto ir namo grindų danga pelnė populiarumą dėl šių jai būdingų privalumų:

 • ekologinis saugumas – jokie mišinio komponentai nekelia pavojaus suaugusiųjų, vaikų ir augintinių sveikatai;
 • atsparumas braižymui – danga išlieka nepažeista esant nuolatiniam kontaktui su naminių gyvūnų nagais;
 • atsparumas vandeniui – grindys turi 100% hidroizoliaciją, todėl tinka montuoti didelio drėgnumo patalpose.

Dekoratyvinės liejamosios grindys – puiki alternatyva parketui, laminatui, linoleumui, kiliminei dangai ir keraminėms plytelėms. Jas galima naudoti gyvenamųjų ir pagalbinių patalpų apdailai:

 • svetainėje;
 • miegamajame;
 • vaikų kambaryje;
 • virtuvėje;
 • prieškambaryje;
 • sanitariniame mazge.

Itin populiarios yra 3D liejamosios grindys. Jų ypatumą nulemia ant pagrindo plėvelės perkeltas vaizdas. Tai suteikia galimybę puošti kambarius teminiais piešiniais arba priderinti raštą prie sienų ir lubų apdailos medžiagų. Sandėliuko, garažo arba balkono apdailai galima pirkti vienspalvį mikrocementą.

hauptmann dangų sistemos

Grindų dangos biurams

ДDekoratyvinės grindys – idealus apdailos variantas biuro, priimamojo, derybų kambario ar laukiamojo patalpoms. Tobulai lygus paviršius, puoštas firminiu logotipu, pasitarnaus kaip papildoma bendrovės reklama.

Liejamųjų grindų kaina priklausys nuo patalpos gabaritų, paviršiaus paruošimo laipsnio ir į dangos sudėtį įeinančių papildomų elementų:

 • dažiklių;
 • blizgių;
 • pagrindo su trimačiu vaizdu ir t.t.

Įrengiant biurus, vienas svarbiausių polimerinių liejamųjų grindų privalumų yra jų atsparumas dilimui. Nepaisant didelio lankytojų skaičiaus, mikrocemento grindų danga išlieka lygi ir vientisa. Be to, ją lengva valyti – šalinti purvo, rašalo dėmes, lipnios juostos skiautes ir kitus nešvarumus, galinčius patekti ant darbo patalpos grindų. Paviršius atsparus chemikalų ir dezinfekavimo priemonių poveikiui.

Kai kurių vartotojų manymu, liejamųjų grindų kaina yra didoka jų biurui. Tačiau čia neatsižvelgiama į tokios dangos ilgaamžiškumą. Polimerinės medžiagos eksploatavimo trukmė skaičiuojama dešimtmečiais, tuo tarpu tradicinį linoleumą arba laminatą teks keiti kas 5–7 metus. Galiausiai susumavus, mikrocemento ir jo įrengimo darbų kaina visiškai atsipirks.

hauptmann dangų sistemos

Grindų dangos restoranams, kavinėms ir parduotuvėms

Renkantis grindų dangą kavinei, restoranui ar barui, verta atkreipti dėmesį į dekoratyvines grindis. Ši tvari ir ilgaamžė danga užtikrina tobulą paviršiaus lygumą, kuris itin svarbus tinkamam stalų, kėdžių ir kitų baldų išdėstymui.

Epoksidinės liejamosios grindys turi daugybę pranašumų:

 • atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai – ši danga puikiai tinka įrengti virtuvėje, kurioje yra šaldymo kamera, orkaitė, grilis ir kiti buitiniai prietaisai;
 • atsparumas smūgiams – nukritus kietam daiktui, paviršius nesutrūkinėja ir nenuskyla;
 • paprasta priežiūra – grindis lengva plauti nesibaiminant, kad joms pakenks buitinė chemija.

Be to, liejamosios grindys padeda išryškinti interjero stilių. Po tvirtinamuoju sluoksniu galima pakloti plėvelę su kavinės ar restorano logotipu arba apipavidalinti paviršių, naudojant firmines spalvas. Dangos netoksiškos, nedegios, pasižymi visiška hidroizoliacija. Mikrocemento grindys apsaugotos nuo slydimo, nepaslysite net avėdami šlapią avalynę.

ĮGYVENDINTI
PROJEKTAI HAUPTMANN

ŽIŪRĖTI PROJEKTUS

PARAIŠKOS FORMA