Mikrocement Sienos

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Betono populiarumą architektūroje lemia daugelis priežasčių. Pagrindiniai jo privalumai – tvirtumas ir laiko patikrintas atsparumas drėgmei. Architektūrinio betono plokščių gamyba ir projektavimas leidžia tobulai pritaikyti šią medžiagą prie viešosios erdvės.

Svarbiausias neigiamas architektūrinio betono faktorius yra jo svoris. Betono plokščių montavimui reikalinga laikančioji siena, vadinasi, tvirtinimui prireiks ir solidaus geležinio karkaso.

Tokiais atvejais gelbėja mikrocementas Hauptmann TOP 2K – tai paruošta naudoti medžiaga, savo techninėmis charakteristikomis ir išvaizda nenusileidžianti architektūriniam betonui.

  • Mūsų meistrai rankiniu būdu padengs paviršių mikrocementu Hauptmann TOP 2K, kuris, skirtingai nei pramoniniu būdu išlietos betono plokštės, turi nepakartojamą raštą.
  • Dėl ypatingos sudėties pagrindo ir pridedamų atitinkamų polimerų iš mikrocemento galima gauti taurią ir patvarią medžiagą, atitinkančią architektų ir šiuolaikiškų pramoninių bei minimalistinių Loft stiliaus interjerų mėgėjų lūkesčius.
  • Naudojant specialų gruntą Hauptmann Epo 420, mikrobetonu Hauptmann TOP 2K galima dengti bet kokius paviršius, būtent: gipskartonio plokščių, keraminių plytelių ir medienos pagrindus.

Didžiulę darbo patirtį turinti mūsų meistrų komanda atliks dekoravimą architektūrinį betoną imituojančiu mikrocementu, įgyvendindama bet kokio sudėtingumo projektą.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika