MIKROCEMENTO SIENOS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Betonas architektūroje yra labai populiarus dėl daugelio priežasčių. Teigiamos jo savybės yra laiko išbandytas stiprumas ir atsparumas drėgmei.

Architektūrinio betono plokščių gamyba ir dizainas leidžia puikiai pritaikyti šią medžiagą viešojoje erdvėje.

Padės mikrocementas Hauptmann TOP 2K – paruošta naudoti medžiaga, kuri savo techninėmis savybėmis ir išvaizda nenusileidžia architektūriniam betonui.

  • Mūsų meistrų įrengta rankiniu būdu danga iš mikrocemento Hauptmann TOP 2K turi nepakartojamą raštą, skirtingai nuo pramoniniu būdu išlietų betono plokščių.
  • Su atitinkamais polimerais ir mikrocementu sukurtos kompozicijos pagrindu galima išgauti taurią ir patvarią medžiagą, atitinkančią architektų ir šiuolaikiškų industrinių bei minimalistinių lofto stiliaus interjerų mėgėjų lūkesčius.
  • Naudojant specialų gruntą Hauptmann Epo 420 mikrobetonu Hauptmann TOP 2K galima dengti bet kokius paviršius, pavyzdžiui: gipskartonio plokštes, keramines plyteles ir medienos pagrindą.

Turinti didelę darbo patirtį mūsų meistrų komanda įgyvendins bet kokio sudėtingumo architektūrinį betoną imituojančios mikrocemento dangos įrengimo projektą.

Pagrindinis neigiamas architektūrinio betono faktorius yra svoris.

Betono plokštėms montuoti reikalinga laikančioji siena, todėl tvirtinimui prireiks tvirto geležinio rėmo.

Mikrocemento paviršius atrodo tauriai, o spalvų ir faktūrų gausa leidžia rasti optimalų sprendimą kiekvienu atskiru atveju bet kokiam interjerui.

Ir jei nusprendėte rinktis būtent tokią medžiagą, įsigyti ją buto, biuro ar bet kurios kitos patalpos grindų apdailai – pas mus

galite užsisakyti bet kokį reikiamą kiekį, pasirinkdami tinkamą spalvą iš mūsų asortimento.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Ši originali dekoratyvinė danga tinka patalpų vidaus paviršių apdailai ir pastatų eksterjerams.

Mikrocementas — idealus variantas madingų „loft“, „high-tech“, taip pat „modern“ ir „industrial“ stilių interjerams. Jis puikiai derės ir prie klasikinės patalpos stilistikos.

Norėdami užsisakyti sienas iš HAUPTMANN mikrobetono, siųskite paraišką, pasinaudoję pateikta forma, arba skambinkite mums nurodytais telefonais.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika