1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Savo ruožtu, siekiant apsaugoti betono pagrindą nuo didesnio nusidėvėjimo ir cheminių medžiagų poveikio, garažuose įrengiamos specialios polimerinės dangos epoksidinės dervos pagrindu.

Dideliuose garažuose ir automobilių stovėjimo aikštelėse patartina įrengti pramonines betonines grindis, kurios yra pakankamai atsparios didelių eksploatacinių apkrovų poveikiui ir palyginti nebrangios. Pirmiausia automobilių stovėjimo aikštelėse naudojamos tarptautinės sistemos OS 8 dangos – epoksidinis mišinys su kvarciniu smėliu, tai reikšmingai pagerina grindų atsparumo savybes ir pailgina jų eksploatavimo laiką.

Užsisakyti polimerinę dangą garažui siūlo gamybos įmonė HAUPTMANN, kurios asortimente pateikiamos firminės medžiagos. Patyrę specialistai padės pasirinkti tinkamus grindų mišinius pagal konkrečios patalpos specifiką ir paskirtį.

Grindų privalumai

Pagrindiniai kataloge pateikiamų epoksidinių dangų privalumai:

  • - didelis atsparumas mechaniniam poveikiui;
  • - cheminis atsparumas. Polimerinė danga nesuyra veikiama
  • automobilių alyvos, druskos, degalų, specialių žiemą naudojamų reagentų;
  • nedulkumas. Epoksidinės grindys visiškai nedulka, skirtingai negu nusidėvėjęs ar pažeistas plikas betoninis pagrindas;
  • ekologiškumas ir priešgaisrinė sauga. Eksploatavimo metu danga neišskiria kenksmingų medžiagų, nesukelia kibirkščių liesdamasi su metaliniais daiktais;
  • monolitinė struktūra. Visiškas epoksidinių grindų sandarumas palengvina valymo procesą, užtikrina garso ir drėgmės izoliacijos savybes;
  • paprastas ir patogus įrengimas. Norint išlieti garažo grindis svarbu tinkamai paruošti pagrindą – nušlifuoti jį ir gruntuoti.

Klientui pageidaujant danga gali būti idealiai lygi arba šiurkšti.

Šiurkšti dangos tekstūra pagerina automobilių ratų sukibimą su paviršiumi. Viskas priklauso nuo epoksidinės medžiagos kiekio ir pasirinktos kvarcinio smėlio frakcijos.

Norėdami įsigyti garažo grindų dangą Vilniuje, kreipkitės į įmonės HAUPTMANN vadybininką ir patikslinkite techninius dalykus bei kainą.

Garažo grindų dangos (1 m2) kaina nustatoma atsižvelgiant į patalpos plotą, įrengimo ypatumus (dangos storį, pagrindo būklę) ir apipavidalinimą.

Заказать покрытие для гаража в Минске можно через форму заявки на нашем сайте или позвонив по номеру телефона +375 (29) 690-90-84Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika