Mikrocement Grindys

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Pastaruoju metu sparčiai populiarėja Lofto stilius. Dabar yra galimybė mėgstamu stiliumi dekoruoti ne tik sienas, bet ir grindis. Tam tikslui naudojamos specialios rūšies liejamosios grindys – mikrocementas. Dėl savo charakteristikų universalios mikrocementinės dangos sukuria specifinį minimalistinį įvaizdį.

Mikrocementas ir jo pagrindu gaminamas mikrobetonas yra itin smulkios struktūros, kuri leidžia užpildyti net mažiausius įtrūkimus, lengvai išlyginti paviršių ir sustiprinti sukibimą su bet kokiu pagrindo paviršiumi.

Mikrocementą galima naudoti bet kokios paskirties patalpoms. Grindys iš šios rūšies medžiagos turi ypatingų pranašumų:

  • Išgaunamas tobulai lygus paviršinis sluoksnis. Dėl nesamų sandūrų tarp dangos ruožų, jokios šiukšlės negali patekti į plyšius, danga maloni liesti.
  • Mišinio sudėtyje esantis smulkiausias kvarcinis smėlis padidina paviršiaus atsparumą dilimui. Tokia danga nesutrūkinėja, jos paviršiuje neatsiranda įbrėžimų.
  • Mikrobetono atsparumas drėgmei leidžia jį naudoti didelio drėgnumo patalpoms – vonios kambariams, pirtims, baseinams. Užtikštantis at paviršiaus vanduo neįsigeria į mikrobetoną ir neardo jo struktūros.
  • Kadangi mikrocemento sudėtyje nėra degiųjų medžiagų, jo pagrindu pagamintos dangos atsparios ugniai.

Tokių vertingų savybių turinčios mikrocemento dangos įrengimas reikalauja ypatingų įgūdžių. Darbo su mikrocementu ypatumas yra tas, kad jo skiedinys tepamas plonu 2 mm sluoksniu, todėl paviršius džiūna pernelyg greitai. Itin sunku ištaisyti net smulkiausias klaideles.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika