GRINDYS BARAMS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Baro populiarumui turi įtakos ir jo atmosfera. Ji, savo ruožtu, labai priklauso nuo aptarnavimo ir interjero patrauklumo. Tad rengiant patalpos dizaino projektą svarbus vaidmuo tenka grindų dangai.

Liejamąsias grindis Vilniaus baruose ėmėsi įrengti daugelis verslininkų. Tai tikrai teisingas žingsnis. Įstaigos aplinka dėl to tiktai laimi. Remontu galima nesirūpint ilgus metus, nors aikštelei čia tenka didelės apkrovos. Baruose laikas leidžiamas aktyviai. Taip pat šokama. Merginos ateina avėdamos smailiakulnius batelius. Čia neretai išliejami gėrimai, ir šalindami dėmes valytojai naudoja stipriai veikiančius ploviklius, įskaitant tokius, kuriuose didelė ėdrių rūgščių, šarmų koncentracija..

KODĖL BARAMS IR KLUBAMS VERTA UŽSAKYTI BŪTENT LIEJAMĄSIAS GRINDIS?

Vis rečiau pirmenybė teikiama medžiui, parketui, plytelėms, laminatui, net išliejamam betono sluoksniui.

  • Medienos atsisakoma dėl mažo priešgaisrinės saugos lygio.
  • Plytelių vengiama, nes jos neatsparios mechaninėms apkrovoms.
  • Laminatas netenkina dėl menko atsparumo dilimui. Išimtis – komercinis 34 klasės laminatas. Tačiau bare įrengiamų liejamųjų grindų kaina vis dėlto mažesnė, o fiziniai-mechaniniai liejamosios sistemos rodikliai – aukštesni.

Tad naudojant poliuretanines ir epoksidines liejamąsias dangas galima lengvai ir paprastai įrengti ne tik praktiškas, bet ir originalias dekoratyvines grindis, su individualia tekstūra ir faktūra.

Kokias liejamąsias grindis renkasi Vilniaus barų savininkai?

Virtuvės blokui ir ten, kur įrengiamas pats baro prekystalis, dažniausiai pasirenkamos epoksidinės dangos. Susintingusi derva pasižymi puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis. Todėl net plovykloje nereikia įrengti papildomos hidroizoliacijos.

Įrengiant šokių aikštelės dangą dažniausiai naudojamas poliuretanas, metilmetakrilatas. Šios medžiagos puikiai išlaiko dideles dinamines apkrovas. Panašios sudėties mišiniai naudojami ir pramonės įmonėse.

Svarbu! Žiniasklaidos priemonėse galima rasti straipsnių, kurių autoriai tvirtina, kad polimerinės grindys išskiria epichlorhidriną, tolueną, heksakmetilendiaminą, o garai gali pakenkti kvėpavimo sistemai, akims. Polimerinėse dervose (kol jos sustingsta) iš tiesų yra nedidelis šių medžiagų kiekis. Tačiau atsargumo reikia laikytis tiktai liejimo etape.

Todėl šis klausimas susijęs su darbų sauga, kurios turi laikytis meistrai, o ne naudotojai. Be to, pačios epoksidinės dervos būna labai skirtingos. Naujoviškų HAUPTMANN grindų dangų sistemų gamintojai naudoja, pavyzdžiui, vadinamąjį „žaliąjį“ poliuretaną. Tai netoksiškas naujos kartos polimeras, kurio saugumą patvirtino autoritetinga JAV aplinkos apsaugos agentūra (EPA). Maža to, ši medžiaga pelnė prestižinį apdovanojimą už „žaliąją chemiją“ – „Presidential Green Chemistry Challenge Award“.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Kas lemia klube ar bare įrengiamų liejamųjų grindų kainą?

Dangos kaina pirmiausia priklauso nuo sudėties. Jei norite, kad grindys būtų ilgaamžės, atsparios cheminėms, mechaninėms apkrovoms, visiškai neslidžios, pirmenybę teikite patikrintiems gaminiams.

Praktikoje puikiai pasiteisina dvikomponentės dangos. Pirmiausia tai mišiniai akrilinių dervų pagrindu. Tai0, pavyzdžiui, mikrocementas Hauptmann Top 2K. Pastaruoju metu jį barams, restoranams, kavinėms, administracinėms įstaigoms renkasi užsakovai iš įvairių Lietuvos miestų.

Naudojant mikrocementą iš karto išsprendžiamos dvi problemos. Tai grindų dangos įrengimas ir sienų apdaila. Mikrocementas kietas kaip akmuo. Jame nėra porų, todėl ši medžiaga negali praleisti drėgmės. Bendras dangos storis neviršija 3 mm. Taip pat ši medžiaga naudojama apdailinant baro stalus ir stalviršius.

Kad būtų pasiektas norimas rezultatas, reikia tiksliai laikytis tvarkos, kuria turi būti atliekamos operacijos. Organizuojame nemokamus darbo su mūsų gaminiais mokymus. Įrengiant liejinį savarankiškai sutaupoma lėšų, o pinigus, kuriuos būtų reikėję mokėti už meistrų paslaugas, galima skirti dekoratyviniams efektams išgauti. Padaryti interjerą įsimintiną padės grindys, įrengtos su intarpais, arba dangos, išlietos su blizgučiais.

Nežinote, kokioms liejamosioms grindims teikti pirmenybę? Rinkitės įmonę HAUPTMANN ir jos gaminius. Nemokamai atvyksime į objektą. Profesionaliai pakonsultuosime. Parinksime besiūles, tvirtas ir gražias dangas.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika