1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Pramoninių patalpų sąlygomis pirmenybė teikiama ne dekoratyvinėms, o praktinėms grindų dangų funkcijoms.

Dėl intensyvių mechaninių apkrovų ir kitų kenksmingų veiksnių grindys, kurios bus įrengtos sandėliuose, turi būti parinktos laikantis griežtų techninių reikalavimų.

Grindims taikomi reikalavimai

Su sandėliams skirtomis grindų dangomis atliekami bandymai nustatant jų atitiktį daugybei privalomų kokybės standartų, tarp kurių būtini yra šie:

  • Smūginis stipris, didelis atsparumas mechaninėms apkrovoms ir dilimui. Tai ypač taikytina didelių sandėlių grindims, kur darbui su didelių matmenų objektais naudojami hidrauliniai krovininiai keltuvai. Laikui bėgant dėl dažno sandėlio įrangos judėjimo grindų dangos paviršius gali nusitrinti ir deformuotis.
  • Cheminis atsparumas. Tai ne tik grindų nejautrumas buitiniams valikliams, bet ir jų atsparumas alyvos, tirpiklių, benzino atliekų, dažų ir kitų medžiagų poveikiui. Priešingu atveju gali būti greitai pažeistas grindų vientisumas ir atsirasti dėmių.
  • Terminis atsparumas. Temperatūros pokyčiai, ypač vietiniai, yra priežastis, dėl kurios grindų paviršiuje dažnai atsiranda įtrūkimų. Žalingiausi šiuo požiūriu yra vietiniai temperatūros režimo pokyčiai, atsirandantys sandėliuose su didelės galios aušinimo ir šildymo sistemomis, veikiančiomis skirtinguose sektoriuose.
  • Priešgaisrinė sauga yra vienas iš pagrindinių reikalavimų, keliamų bet kokios kategorijos statybinėms medžiagoms. Dėl degių medžiagų, įeinančių į vienos ar kitos statybinės medžiagos sudėtį, pramoniniuose pastatuose daugybę kartų kilo gaisrai.
  • Neslidus paviršius. Dirbant su didelių matmenų ir masyviais objektais slidžios grindys padidina traumų ir nelaimingų atsitikimų tikimybę.
  • Antistatiškumas – šis reikalavimas dažniausiai taikomas grindims, įrengiamoms sandėliuose, kuriuose laikomi elektros prietaisai ar kita elektrai jautri įranga.

Pasirinkite tinkamos rūšies dangą

Dangų rūšys

Atsižvelgiant į konkretaus pramoninio statinio sąlygas reikia rinktis iš kelių sandėliams skirtų dangų rūšių. Tai gali būti:

Kvarcinės liejamosios grindys. Pasižymi gerais patvarumo ir smūginio stiprio rodikliais, kuriuos lemia sudėtyje esantis kvarcinio smėlio ir epoksidinių dervų sluoksnis.

Poliuretaninės dangos. Joms būdingas elastingumas ir atsparumas dilimui dėl betono ir polimero sluoksnio.

Pramonines polimerines grindis daugelis laiko universaliu variantu, nes jos atitinka visus pagrindinius pramoninėms dangoms taikomus reikalavimus. Priklausomai darbinių apkrovų, atsirandančių sandėliavimo sąlygomis, grindys gali būti sustiprintos armatūra, siekiant užtikrinti didesnį jų patvarumą.

Įmonė HAUPTMANN teikia grindų liejimo sandėliavimo patalpose paslaugas jūsų objektuose. Naudojame firmines statybines medžiagas, turinčias Vokietijos kokybės sertifikatus, darbus atlieka tinkami parengti meistrai.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika