LENGVOSIOS PRAMONĖS ĮMONĖMS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Stiprios, atsparios dilimui, lengvai valomos – tai liejamosios grindų dangos oligomerų pagrindu. Tarp lengvosios pramonės įmonėms skirtų grindų ypač paklausios yra dangos epoksidinės dervos pagrindu.

Dangų paviršius yra lygus, tačiau ant jų neslysta nei žmonės, nei įrenginiai. Medžiaga nesukelia kibirkščių, ji atspari ugniai, rūgštims, šarmams. Epoksidinę dangą paprasta valyti tiek rankiniu būdu, tiek su plovimo mašinomis. Lengvosios pramonės įmonėse ir maisto pramonės objektuose didelę reikšmę turi grindų nelaidumas vandeniui. Tai ypač svarbu įmonėms, kuriose gaminami verpalai, išdirbami kailiai ir žaliavinės odos. Gana „šlapia“ laikoma ir gamyba dažymo bei apdailos įmonėse.

GRINDYS LENGVOSIOS PRAMONĖS ĮMONĖMS

Liejamosios polimerinės grindys įrengiamos Lietuvos įmonėse – trikotažo, vėlimo gaminių, avalynės gamybos, odų išdirbimo, galanterijos cechuose. Daugelis įmonių, kuriose apdirbamos žaliavos, audžiami kilimai, siuvami drabužiai, batai, taip pat pageidauja užsisakyti lengvajai pramonei skirtas grindis poliuretano pagrindu, kurios įrengiamos ant betoninio ar metalinio pagrindo. Šios dangos dažniausiai liejamos sandėliavimo zonose, produkcijos pakrovimo-iškrovimo vietose. Jos įrengiamos ir patalpose, kuriose veikia įrenginiai, reguliariai sukeliantys vibraciją. Poliuretanas yra elastingas, todėl esant šios rūšies apkrovai jis nesutrūkinėja.

Kai kurios gamyklos pageidauja įsigyti sistemas mikrocemento pagrindu. Tokios dangos įrengiamos „atviruose“ įmonių padaliniuose. Pavyzdžiui, rinkodaros, pardavimo skyriuose. Pagal savo fizines ir chemines savybes dangos mikrocemento pagrindu yra optimalus sprendimas biurų patalpoms. Kartu jos gali sėkmingai išryškinti įmonės stilių. Mišiniai mikrocemento pagrindu idealiai tinka įgyvendinant loftų stiliaus projektus.

Nuo ko priklauso grindų, įrengiamų lengvosios pramonės įmonėse, kaina

Kainą lemia keletas veiksnių:

  • Dangos paviršiaus tekstūra.
  • Tai išviršinis sluoksnis, kuris būna paprastos sudėties ir su specialia uždaromąja danga. Sistemas su tokia apsauga rekomenduojama įrengti saulėtose patalpose su atveriamais langais. Cechuose be langų tokia apsauga nereikalinga. Tad čia galima sutaupyti.
  • Gaminio storis. Kuo plonesnė danga, tuo pigesnė. Tačiau plonasluoksnės sistemos netinka kenksmingai aplinkai

Norėdami įsigyti grindų dangą lengvosios pramonės įmonei Vilniuje, kreipkitės į įmonės HAUPTMANN vadybininką ir patikslinkite techninius dalykus bei kainą.

Cechuose, kuriuose veikia daug įrenginių, grindų danga nuolatos patiria mechanines apkrovas, todėl reikėtų rinktis pripildytas sistemas. Palankiausia šios rūšies grindų, skirtų lengvosios pramonės įmonėms, kaina – įsigyjant sistemas su kvarcu. Už ją naudotojas gauna labai tvirtas pramonines grindis, kurių nereikės remontuoti ilgus metus.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Į ką atsižvelgti užsakant grindis lengvosios pramonės įmonei?

Esant mažoms apkrovoms galima įrengti plonasluoksnes polimerines grindis (0,4–0,8 mm storio). Sunkiosios pramonės įmonėse jos nenaudojamos. Nedideliems lengvosios pramonėms cechams, kuriose nebūna didelių apkrovų, šios sistemos puikiai tinka.

Tačiau paklausiausios tos sistemos, kuriose dangos storis yra 2–4 mm. Esant ekstremalioms apkrovoms (pavyzdžiui, cechuose, kuriuose veikia itin didelės galios presai), turi būti įrengiamos 5–10 mm storio cemento-polimero dangos. Šios rūšies HAUPTMANN prekės ženklo dangų smūginis stipris yra 15 J/cm3.

Renkantis grindų dangą reikia atsižvelgti ne tik į ceche sukomplektuotus bazinius stacionariuosius įrenginius, bet ir į judančią mini techniką. Lengvosios pramonės įmonėse jos paprastai būna nedaug, tačiau net nedideli stumdomų lentynų ratukai iš kieto plieno gali sukurti papildomą apkrovą grindims. Todėl siekiant išvengti dangos nusidėvėjimo svarbu atsižvelgti į visas detales, susijusias su grindų dangos eksploatavimu.

Cechuose, kuriuose laikomos degios medžiagos, naudojami jautrūs elektros prietaisai, tikslinga įrengti antistatines liejamąsias grindis.

Kadangi lengvosios pramonės įmonėse naudojama vis daugiau reguliavimo ir matavimo prietaisų, didėja ir antistatinių gaminių paklausa.

HAUPTMANN grindų sistemų įvairovė – tai galimybė išsirinkti grindis, tinkamas bet kuriam gamybos objektui. Teikiame konsultacijas ir nemokamus mokymus su produktais susijusiais klausimais.

DANGŲ SISTEMOS

Norite užsisakyti grindis iš mikrocemento?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika