GRINDYS NAMAMS

Palikti paraišką
1000+ Daugiau nei 1000
sėkmingai realizuotų
projektų
15+ Jau 15 metų
pramoninių grindų
gamybos rinkoje

Buto, individualaus namo savininkui rūpi, kad grindys būtų tvirtos ir gražios.

Todėl namams skirtos liejamosios grindys Vilniuje tampa vis populiaresnės. Kartais liejamosiomis vadinamos bet kurios grindys su savaime išsilyginančiu pagrindu, pavyzdžiui, iš išlyginamojo betono sluoksnio su apdaila (parketo, medžio). Tačiau tikros liejamosios grindys – monolitinės. Visi jų sluoksniai būna tvirtai susirišę. Ir net raštas, jeigu jis yra, įrengiamas ne ant viršaus, o po polimerais. Tad galite būti visiškai tikri dėl dangos mechaninio atsparumo ir puikių estetinių jos savybių.

7 PRIEŽASTYS UŽSISAKYTI LIEJAMĄSIAS GRINDIS SAVO NAMUI

  • Jeigu grindys išliejamos griežtai laikantis technologijos, naudojama plonasluoksnė medžiaga, tada remontą galima bus pamiršti 20–25 metų. Net brangiam keramogranitui gamintojų užtikrinamas naudojimo laikas yra trumpesnis – tik 15 metų. Įrengiant linoleumą grindys bus tinkamos visaverčiam naudojimui dar trumpiau, kokius 5–7 metų.
  • Besiūlė danga garantuoja, kad į vidų nepateks drėgmė, neįsiveis grybelis, pelėsiai. Tai reikšmingas jos privalumas, palyginti su danga iš laminato lamelių, parketo lentelių. Šis jos pranašumas tiesiogiai susijęs su sveikata. Ekspertai įrodė, kad būtent pelėsiai, grybelis – vieni iš svarbiausių veiksnių, sukeliančių sinusitą, rinitą, konjunktyvitą, astmą, bronchų ir plaučių aspergiliozę. Todėl būste įrengiamų liejamų grindų kaina yra saugumo, sveikos atmosferos klausimas. Kokybiškos liejamosios grindys epoksido pagrindu pagal savo struktūrą yra stabili medžiaga. Ji nedulka. Gerai tinka virtuvėms, vaikų kambariams, svetainėms. Spalvų, dizaino sprendimų ir struktūrų.
  • Spalvų, dizaino sprendimų ir struktūrų pasirinkimas – labai didelis. Yra įvairių variantų, kurie tiks bet kokio stiliaus interjerui.
  • Visiškas nelaidumas vandeniui. Tai tinkamas variantas vonios kambariui, baseinui.
  • Atsparumas taškinėms apkrovoms, įskaitant atsirandančias vaikštant smailiakulniais bateliais. Prieškambaryje nereikės kloti kilimėlių. Svetainėje bus galima rengti linksmybes su dainomis ir šokiais.
  • Kadangi nėra sandūrų, tai nesusidaro „kišenių“, kuriose gali kauptis purvas. Butą lengva išlaikyti švarų.
  • Danga polimerų pagrindu atspari šarmams, rūgštims. Nekyla problemų renkantis dezinfekavimo priemonę tvarkant butą.

Būtent mechaninis stipris, atsparumas dilimui, lengva ir paprasta priežiūra, didelės dekoravimo galimybės daro šias dangas itin patrauklias. Valymui sugaištama visai nedaug laiko. Estetinės grindų dangos savybės suteikia būsto interjerui jaukumo.

Kas lemia liejamųjų grindų, įrengiamų bute ar individualiame name, kainą?

Kainai turi įtakos keli veiksniai:

  • Pigesnės grindys – sprendimas pagrįstas tradiciniu liejamo betono sluoksniu. Šiek tiek brangesnės – grindys iš mikrocemento (mikrobetono). Naudojant mikrobetoną galima išgauti visiškai lygų, taip pat ir blizgų paviršių. Mikrocementui būdingas itin didelio lygio atsparumas drėgmei. Ši medžiaga idealiai tinka patalpoms, kuriose būna daug drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambariui.
  • Papildomi elementai, esantys sudėtyje. Siūlomi sprendimai su blizgučiais, 3D vaizdu.
  • Storis. Miegamajam, namų kabinetui tinka plonasluoksnių dangų sprendimai, pakankamas jų storis yra 0,4–0,8 mm. O holui, koridoriui reikia rinktis 1–2,4 mm storio polimerines dangas.

Tarp HAUPTMANN siūlomų gaminių yra įvairios sudėties ir skirtingo storio dangų. Tačiau naudotojai visada gali būti tikri dėl puikaus dangos sukibimo su pagrindu. Mūsų įmonės specialistai turi didelę patirtį, įgytą dirbant su HAUPTMANN mišiniais. Garantuojame, kad danga bus įrengta greitai, darbai atlikti tinkamai ir kruopščiai.Galite užsisakyti bet kokį reikiamą medžiagos kiekį, išsirinkę pageidaujamą spalvą iš mūsų siūlomo asortimento.

Kokio tipo liejamosios grindys dažniausiai užsakomos namams Vilniuje?

Šiuolaikinius Vilniaus architektus, dizainerius, naujakurius nuolatos traukia lofto stilius ir minimalizmas. Todėl užsakydami paslaugas jie vis dažniau renkasi liejamąsias grindis mikrocemento pagrindu. Ši medžiaga net ir be spalvinimo pigmento atrodo originaliai.

Beje, savitumo interjerui lengva suteikti atitinkamai apdailinus laiptus. Su mikrocementu padengtais laiptais jūsų namas atrodys tikrai neįprastai. Toks sprendimas – sėkmingas būdas norint suteikti interjerui akcentą.

DANGŲ SISTEMOS

Хотите заказать пол для дома?

Palikite savo kontaktus ir mes pakonsultuosime Jus visais klausimais per 12 valandų.

Ime:
Telefonas:
Terminis atsparumas
Klientų palaikymas nuo pirmojo skambučio iki projekto užbaigimo
Ekologiškumas
Darbai atliekami „iki raktų įteikimo“ ir per trumpą laiką
Patirtis
Individualus spalvų parinkimas
Patikimumas
Lanksti kainų politika