Ekologiškos medžiagos

Ekologiškos medžiagos

Ši pramoninė grindų danga turi epoksidinių dervų patvarumą, poliuretano lankstumą, o svarbiausia – abi šios savybės yra pagerintos.

EPA organizacija paženklino šią medžiagą kaip „žaliąjį“ poliuretaną, jis estetiškai atrodo, yra lengvai naudojamas ir prižiūrimas.

Epoksiuretanas - tai naujosios kartos poliuretanas.

Palikti paraišką

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Užsakius už ne mažesnę nei 350€ sumą, medžiagos nemokamai pristatomos į užsakovo objektą.

Taip pat nemokamai atvykstame į objektą ir konsultuojame dangų įrengimo klausimais.

Palikti paraišką

Kietikliai


Palikti paraišką
11
Jau 11 metų pramoninių grindų gamybos rinkoje
600+
Daugiau nei 600 sėkmingai realizuotų projektų
Hauptmann  НW860 - фото

Kietiklis vandens pagrindu skirtas kietinti vandeniu skiedžiamoms epoksidinėms kompozicijoms. Naudojamas savaime išsilyginančioms pramoninėms dangoms, medicinai ir maisto pramonei skirtoms dangoms gaminti (nenaudojant benzilo alkoholio), 1-3 mm sluoksnio storio dangoms gaminti, tinka ir ypač blizgių, ir matinių išorinių dangų gamybai.

Hauptmann  Н404 - фото

Kietiklis skirtas kietinti įvairioms išorės ir vidaus darbams naudojamoms epoksidinėms kompozicijoms, pasižyminčioms didesniu elastingumu, cheminiu atsparumu, atsparumu rūgštims ir smūginiu klampumu.

Hauptmann Н204 - фото

Naudojamas dangų gamybai, statybiniams ir tinko skiediniams, gruntams bei kitoms epoksidinėms kompozicijoms.

Hauptmann  Н208 - фото

Kietiklis pasižymi geru cheminiu atsparumu bei atsparumu rūgštims, naudojamas pramoninių liejamųjų grindų ir savaime išsilyginančių grindų gamybai, įvairių dangų gamybai. Taip pat naudojamas statybiniams skiediniams, rišikliams ir gruntams.

Hauptmann  Н208Y - фото

Kietiklis skirtas sparčiam epoksidinių liejamųjų ir dažomųjų kompozicijų kietinimui. Naudojamas statybiniams skiediniams, rišikliams ir gruntams.

Hauptmann  Н408 - фото

Kietiklis skirtas kietinti įvairioms vidaus darbams naudojamoms epoksidinėms kompozicijoms, pasižyminčioms didesniu elastingumu, cheminiu atsparumu, atsparumu rūgštims ir smūginiu klampumu.

PARAIŠKOS FORMA