Ekologiškos medžiagos

Ekologiškos medžiagos

Ši pramoninė grindų danga turi epoksidinių dervų patvarumą, poliuretano lankstumą, o svarbiausia – abi šios savybės yra pagerintos.

EPA organizacija paženklino šią medžiagą kaip „žaliąjį“ poliuretaną, jis estetiškai atrodo, yra lengvai naudojamas ir prižiūrimas.

Epoksiuretanas - tai naujosios kartos poliuretanas.

Palikti paraišką

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Užsakius už ne mažesnę nei 350€ sumą, medžiagos nemokamai pristatomos į užsakovo objektą.

Taip pat nemokamai atvykstame į objektą ir konsultuojame dangų įrengimo klausimais.

Palikti paraišką

Mikrocement sienos


Palikti paraišką
12
Jau 12 metų pramoninių grindų gamybos rinkoje
700+
Daugiau nei 700 sėkmingai realizuotų projektų

Betono populiarumą architektūroje lemia daugelis priežasčių. Pagrindiniai jo privalumai – tvirtumas ir laiko patikrintas atsparumas drėgmei. Architektūrinio betono plokščių gamyba ir projektavimas leidžia tobulai pritaikyti šią medžiagą prie viešosios erdvės.

Svarbiausias neigiamas architektūrinio betono faktorius yra jo svoris. Betono plokščių montavimui reikalinga laikančioji siena, vadinasi, tvirtinimui prireiks ir solidaus geležinio karkaso.

Tokiais atvejais gelbėja mikrocementas Hauptmann TOP 2K – tai paruošta naudoti medžiaga, savo techninėmis charakteristikomis ir išvaizda nenusileidžianti architektūriniam betonui.

  • Mūsų meistrai rankiniu būdu padengs paviršių mikrocementu Hauptmann TOP 2K, kuris, skirtingai nei pramoniniu būdu išlietos betono plokštės, turi nepakartojamą raštą.
  • Dėl ypatingos sudėties pagrindo ir pridedamų atitinkamų polimerų iš mikrocemento galima gauti taurią ir patvarią medžiagą, atitinkančią architektų ir šiuolaikiškų pramoninių bei minimalistinių Loft stiliaus interjerų mėgėjų lūkesčius.
  • Naudojant specialų gruntą Hauptmann Epo 420, mikrobetonu Hauptmann TOP 2K galima dengti bet kokius paviršius, būtent: gipskartonio plokščių, keraminių plytelių ir medienos pagrindus.

Didžiulę darbo patirtį turinti mūsų meistrų komanda atliks dekoravimą architektūrinį betoną imituojančiu mikrocementu, įgyvendindama bet kokio sudėtingumo projektą.

įgyvendinti
projektai hauptmann

žiūrėti projektus

PARAIŠKOS FORMA