Ekologiškos medžiagos

Ekologiškos medžiagos

Ši pramoninė grindų danga turi epoksidinių dervų patvarumą, poliuretano lankstumą, o svarbiausia – abi šios savybės yra pagerintos.

EPA organizacija paženklino šią medžiagą kaip „žaliąjį“ poliuretaną, jis estetiškai atrodo, yra lengvai naudojamas ir prižiūrimas.

Epoksiuretanas - tai naujosios kartos poliuretanas.

Palikti paraišką

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Užsakius už ne mažesnę nei 350€ sumą, medžiagos nemokamai pristatomos į užsakovo objektą.

Taip pat nemokamai atvykstame į objektą ir konsultuojame dangų įrengimo klausimais.

Palikti paraišką

Mikrocement grindys


Palikti paraišką
12
Jau 12 metų pramoninių grindų gamybos rinkoje
700+
Daugiau nei 700 sėkmingai realizuotų projektų

Pastaruoju metu sparčiai populiarėja Lofto stilius. Dabar yra galimybė mėgstamu stiliumi dekoruoti ne tik sienas, bet ir grindis. Tam tikslui naudojamos specialios rūšies liejamosios grindys – mikrocementas. Dėl savo charakteristikų universalios mikrocementinės dangos sukuria specifinį minimalistinį įvaizdį.

Mikrocementas ir jo pagrindu gaminamas mikrobetonas yra itin smulkios struktūros, kuri leidžia užpildyti net mažiausius įtrūkimus, lengvai išlyginti paviršių ir sustiprinti sukibimą su bet kokiu pagrindo paviršiumi.

Mikrocementą galima naudoti bet kokios paskirties patalpoms. Grindys iš šios rūšies medžiagos turi ypatingų pranašumų:

  • Išgaunamas tobulai lygus paviršinis sluoksnis. Dėl nesamų sandūrų tarp dangos ruožų, jokios šiukšlės negali patekti į plyšius, danga maloni liesti.
  • Mišinio sudėtyje esantis smulkiausias kvarcinis smėlis padidina paviršiaus atsparumą dilimui. Tokia danga nesutrūkinėja, jos paviršiuje neatsiranda įbrėžimų.
  • Mikrobetono atsparumas drėgmei leidžia jį naudoti didelio drėgnumo patalpoms – vonios kambariams, pirtims, baseinams. Užtikštantis at paviršiaus vanduo neįsigeria į mikrobetoną ir neardo jo struktūros.
  • Kadangi mikrocemento sudėtyje nėra degiųjų medžiagų, jo pagrindu pagamintos dangos atsparios ugniai.

Tokių vertingų savybių turinčios mikrocemento dangos įrengimas reikalauja ypatingų įgūdžių. Darbo su mikrocementu ypatumas yra tas, kad jo skiedinys tepamas plonu 2 mm sluoksniu, todėl paviršius džiūna pernelyg greitai. Itin sunku ištaisyti net smulkiausias klaideles.

įgyvendinti
projektai hauptmann

žiūrėti projektus

PARAIŠKOS FORMA